Jak pomagać?

W realizacji tego programu pomoże nam zarówno wsparcie finansowe, jak i wszelkie usługi, np. druk plakatów, ulotek, dowolna forma reklamy. Mile widziana wszelka inna forma pomocy, jakiej zdołacie nam udzielić. Będzie to dla nas tym bardziej ważne, że doda nam sił do społecznej pracy, utwierdzając nas tym samym w przekonaniu, iż uważacie naszą działalność za słuszną i potrzebną.

Prosimy dziennikarzy i Was wszystkich o nagłaśnianie tego programu wszędzie tam, gdzie macie możliwość (prosimy o przesyłanie wszelkich artykułów prasowych związanych z tym programem).

Apelujemy do nauczycieli, strażaków, leśników, policjantów, strażników miejskich, ekologów, organizacji społecznych i władz państwowych o prowadzenie „Edukacji ekologicznej” wśród dzieci, z uwzględnianiem problemu wypalania traw.

APEL do webmasterów – prosimy o zamieszczanie bannerów ADP na Waszych stronach (prosimy informować nas o dodaniu bannera).

„Prosty System Pomagania” – polega on na tym, że naszą stronę WWW definiujesz jako startową lub dodajesz do „ulubionych”, dzięki czemu odwiedzasz, kiedy tylko możesz. Jak widzisz pomaganie może być bardzo proste.
Przekaż znajomym informacje o stronach Akademii Dobrych Pomysłów.
Zapraszamy informatyków oraz grafików komputerowych do włączania się w doskonalenie stron ADP.
Wszystkich ludzi dobrej woli zainteresowanych pomaganiem prosimy o kontakt.

Każdy może wesprzeć fundację przekazując na jej konto przelewem bankowym lub przekazem bankowym. Nasze konto:

Fundacja Akademia Dobrych Pomysłów z dopiskiem TRAWY
Bank PEKAO S.A. II O/Katowice 98124029591111000031260031